Semua produk
-
bingkai pintu detektor logam
-
detektor logam makanan
-
detektor logam genggam
-
Di bawah Kamera Pemeriksaan Kendaraan
-
x ray bagasi scanner
-
X Ray Inspection Machine
-
Pemindai bagasi bandara
-
Jarum Detector
-
Berjalan Melalui Gerbang
-
kendaraan inspeksi cermin
-
Walkthrough Metal Detector
-
Conveyor Belt Metal Detector
-
Detektor logam Archway
-
Detektor keamanan bandara
-
detektor emas bawah tanah
-
Detektor Suhu Tubuh
-
detektor cairan
-
BernadetteProduk kompetitif dan layanan bagus. Terima kasih John dan Mr LV datang ke perusahaan kami untuk membantu kami menyelesaikan masalah bagi pelanggan kami. -
DarkoKami meminta perpanjangan kontrak hari ini. Komentar pelanggan sangat bagus sejauh ini saya berencana untuk memesan lebih banyak dari MCD tahun ini. Pintu WTMD dan pemindai Xray bekerja sangat baik.
6 Detection Zones Walk Through Gate for Airport / Congress Hall Security Check
| Detection Zone: | 6 zone |
|---|---|
| Display ways: | Single-line of LCD display |
| Tunnel Size: | 200(L)*70(W)*56(H)cm |
Safety Remote Control Long Range Walk Through Gate With Six Detecting Zone
| Alarm way: | Audio Alert,and LED Location lamp work at same time |
|---|---|
| Detection Zone: | 6 zone |
| Display ways: | 8 status LED Display |
Lcd Display High Sensitive Metal Detector Airport Accurate For Security Check
| Alarm way: | Audio Alert,and LED Location lamp work at same time |
|---|---|
| Detection Zone: | 6 zone |
| Display ways: | Single-line of LCD display |
Weatherproof , Shockproof , Fireproof walk through gate 6 zone with Remote Control
| Detection zone: | 6 |
|---|---|
| Sensitivity: | 0-99 adjustable |
| Power wastage: | 35w |
Two Led Door Sides Alarm Light Walk Through Security Scanners OEM
| Detector zone :: | 6 zones |
|---|---|
| 6 zones: | 0 to 99 sensitivity can be adjusted |
| Alarm way:: | Audio Alert,and LED Location lamp work at the same time |
Remote Control Full Body Metal Detectors Walkthrough High Sensitivity
| Display way:: | Two LED door sides alarm light Single Line LCD Screen Panels |
|---|---|
| Alarm way:: | Audio Alert,and LED Location lamp work at the same time |
| Power Consumption:: | Less 35W |
Durable 8 Zones Walk Through Gate 0 To 99 Adjusted Sensitivity
| Detector zone :: | 8 zones |
|---|---|
| Sensitivity :: | 0 to 99 sensitivity can be adjusted |
| Display way:: | Two LED alarm light |
Original Body Scanner Metal Detector Walk Through For Ferrous , Non Ferrous
| Detector zone :: | 6 zones |
|---|---|
| Sensitivity :: | 0 to 99 sensitivity can be adjusted |
| Display way:: | Led display in the host control, No Led on door sides. |
Realiable 6 Zones Walk Through Gate Archway Metal Detectors Portable
| Detector zone :: | 6 zones |
|---|---|
| Power supply:: | AC220/50Hz |
| Power Consumption:: | Less 35W |
Alpha Numeric Display & Zone Display Walk Through Gate Weatherproof Metal Detectors At Airports
| Detector zone :: | 6 zones |
|---|---|
| Sensitivity :: | 0 to 99 sensitivity can be adjusted |
| Operation Temperature:: | -10℃ to +45℃ |

